• ورود
  • نقشه سایت
حضور  سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری در دهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی و باغبانی

حضور سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری در دهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی و باغبانی

یکشنبه 27 آبان 1397

نویسنده: op/شنبه, 26 آبان,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
5/0

به گزارش واحد ارتباطات و روابط عمومی، رئیس سازمان اظهار داشت :به منظور معرفی هر چه بیشتر خدمات و توانمندی های سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه در راستای تداوم حمایت از کالاهای داخلی و آگاهی و بهره وری شهروندان از این خدمات این سازمان به بر پایی غرفه ای در دهمین نمایشگاه صنایع و ماشین آلات و ادوات باغبانی نمود . این نمایشگاه از روز سه شنبه 22 آبان آغاز شد و تا جمعه 25 آبان ادامه داشت.

علی شایگان ادامه داد:کارشناسان متخصص سازمان در این غرفه اقدام به  معرفی خدمات قابل ارائه سازمان و آشنایی همشهریان با توان نیروهای اجرایی آن  در محوطه سازی ، کاشت ، طراحی و اجرای فضای سبز و همچنین تجهیزات منظر و مبلمان شهری ساخته شده توسط تلاشگران هنرمند سازمان که از کیفیت بالا و ماندگاری بیشتر برخوردار هستند، اقدام نمودند و شهروندان را در صورت نیاز به محوطه سازی باغات ، اداره ها ، کارخانجات و منازل جهت بهره گیری از این امکانات سازمان راهنمایی کردند.

شایگان افزود این امر علاوه بر کارسازی امورات شهروندان با حداقل هزینه ،در رونق بخش اقتصاد شهر و حمایت از تولیدات داخلی موثر بوده و در خودکفایی و در آمد زایی سازمان نیز سهم به سزایی خواهد داشت.

 

تعداد نمایش ها (889)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

گالری تصاویر

آمار بازدید
دی ان ان