• ورود
  • نقشه سایت

نصب 20 المان ویژه ماه محرم در ارومیه

دوشنبه 11 شهریور 1398

  • 10 شهریور 1398
  • نویسنده: op
  • تعداد نمایش ها: 2321
  • 0 نظرات
نصب 20 المان ویژه ماه محرم در ارومیه

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: با فرا رسیدن ماه محرم بیش از 20 المان با طرح‌های مختلف و همچنین سازه‌های مناسبتی در شهر ارومیه نصب شده است.

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع رسانی سازمان؛ علی شایگان با اشاره به  المان‌های نصب شده ویژه ماه محرم در شهر ارومیه اظهار کرد: با فرا رسیدن ماه محرم المان‌های مناسبتی و ویژه ماه محرم به تعداد بیش از 20 المان در سطح شهر ارومیه نصب شده است.

وی افزود: المان‌های ویژه ماه محرم با عنوان یا حسین(ع)، علمدار کربلا، پلاک‌های یاحسین، المان خیمه‌های دشت کربلا،  ظهر عاشورا، شمع، تقویم و سایر المان‌های دیگر در مناطق مختلف شهر ارومیه نصب شده است.

شایگان ادامه داد:  نزدیک به 70 سازه‌ و بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر ارومیه نصب شده و همچنین در پل‌های عابر پیاده نیز به طول 400 متر مربع بنر با موضوع ماه محرم اجرا شده است.

وی عنوان کرد: در تلویزیون‌های نصب شده در سطح شهر ارومیه نیز کلیپ‌های ویژه ماه محرم پخش می‌شود.

شایگان ادامه داد: در کل میادین اصلی سطح شهر ارومیه کتیبه و ریسه‌های ویژه ماه محرم نصب شده همچنین در خیابان امینی نیز 30 عدد سازه به همراه ریسه‌های ماه محرم به صورت ویژه نصب می‌شود.

وی در پایان تصریح کرد: در 58 مسجد و هیئت مذهبی شهر نیز کتیبه، ریسه و پروژکتور  توزیع شده است و شهر برای برپایی مراسمات سوگواری حضرت امام حسین (ع) آماده شده است.
 

Print
دسته ها: اخبار
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5/0

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

گالری تصاویر

آمار بازدید
دی ان ان