• ورود
  • نقشه سایت
امام صادق (ع): در غيرتمندبودن مؤمن همين بس كه هرگاه كار زشت و ناپسندى مشاهده كرد خداى متعال از نيّتش در مورد ناخوش داشتن آن منكر آگاه باشد.

EasyDNNNews

برگزاری دوره آموزش هرس ویژه نیروهای اجرایی شرکتهای پیمانکاری

شنبه 18 دی 1395

  • 17 دی 1395
  • نویسنده: op
  • تعداد نمایش ها: 5076
  • 0 نظرات
برگزاری دوره آموزش هرس ویژه نیروهای اجرایی شرکتهای پیمانکاری

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس شایگان اذعان نمودند عملیات هرس از مهمترین عوامل مورد نیاز برای درختان و درختچه های زینتی فضای سبز می باشد که عمیق ترین تاثیر فیزیولوژیکی را  بر روی آنها دارد. عملیات هرس جزو کارهای فنی و پیچیده ای می باشد که بهتر است از مهارت یک هرس کار ماهر برای این امر بهره گرفت.

وی ادامه داد به منظور ارتقاء سطح آگاهی ،اطلاعات و استفاده حداکثر از توان نیروهای اجرایی شرکت های پیمانکاری که در امر نگهداری فضاهای سبز شهری فعالیت دارند در راستای شکل دهی به درختان و درختچه ها، حذف شاخه های پیر، خشکیده، آفت زده و خلوت نمودن تاج درخت از شاخ و برگ های اضافی و جوان کردن درختان مسن، ایجاد تعادل بین ریشه و اندام هوایی و کلا بالا بردن طول عمر درختان و بهبود کیفیت و فرم درختان با انجام عملیات هرس ، سازمان اقدام به برگزاری دوره اموزش هرس در طی سه روز به صورت تئوری و عملی نمود.

وی ادامه داد: در پایان این دوره آموزشی ضمن ارائه گواهی اتمام دوره از سازمان فنی و حرفه ای ،افراد شرکت کننده با اصول صحیح هرس و تربیت درختان ، نحوه استفاده از ابزارآلات و ادوات مدرن هرس و نحوه ضدعفونی آنها و سیستم های مدرن تربیت درختان از جمله سیستم های محور مرکزی ، محور متغییر مرکزی آشنا گردیدند.

 


 

 

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان