• ورود
  • نقشه سایت
امام صادق (ع): در غيرتمندبودن مؤمن همين بس كه هرگاه كار زشت و ناپسندى مشاهده كرد خداى متعال از نيّتش در مورد ناخوش داشتن آن منكر آگاه باشد.

EasyDNNNews

تولید بیش از 20000 بوته گلدان شب بو به رنگ سفید توسط واحد تولیدات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ارومیه

تولید بیش از 20000 بوته گلدان شب بو به رنگ سفید توسط واحد تولیدات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ارومیه

چهارشنبه 1 دی 1395

نویسنده: op/ﺳﻪشنبه, 30 آذر,1395/دسته ها: اخبار, اخبار منطقه 1, اخبار منطقه 2, اخبار منطقه 3, اخبار منطقه 4, اداره فنی و اجرایی, اخبار منطقه 5, منطقه گلمان

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ارومیه علاوه بر سایر انواع تولیدات گل و گیاه از کاشت و تولید بیش از 20000 بوته گلدان شب بو رنگ سفید توسط سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری ارومیه مهندس علی شایگان اذعان داشت: امسال نیز با نزدیک شدن به فصل زیبا و با هدف افزایش سرانه فضای سبز ، در واحد تولید گل و نهال که وظیفه پرورش گلهای فصلی و دائمی را به عهده دارد علاوه بر تولید انواع گل و گیاه زینتی اقدام به تولید بیش از 20000 بوته گلدان شب بو نموده است.

وی با بیان خبر فوق گفت: شب بو از جمله گلهایی است که در ایام نوروز استفاده می شود که نسبت به سرما نیمه مقاوم بوده و می تواند دمای 5- درجه سانتی گراد را تحمل کند. ایشان در ادامه مطلب بیان داشتند که شب بو برای کاشت روی تپه ها و جلو حاشیه ها و گل جای هایی که روی زمین و یا کنار پله ها قرار می گیرند مناسب می باشد و باید به صورت متراکم کاشته شود تا نمایی خوبی پیدا کند.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضایی سبز شهرداری ارومیه در انتها به بیان ضرورت کاشت گل و نهال در سطح شهر اشاره و گفت: سازمان تلاش می کند با ایجاد فضای سبز و گلکاریها در سطح مناطق پنج گانه و گلمان با توجه به تاثیر گل و گیاه که در احساس شادی و رضایت ، صمیمت، آرامش و طراوت و دوری از غم و مثبت اندیشی که در سلامت روح و روان انسان تاثیر به سزایی دارد به این امر مهم دست یابد.


 

تعداد نمایش ها (3387)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان