• ورود
  • نقشه سایت
امام صادق (ع): در غيرتمندبودن مؤمن همين بس كه هرگاه كار زشت و ناپسندى مشاهده كرد خداى متعال از نيّتش در مورد ناخوش داشتن آن منكر آگاه باشد.

EasyDNNNews

جلوه گری زیبایی گل های داوودی شهر ارومیه با همت هنرمندانه تلاشگران سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ارومیه

جلوه گری زیبایی گل های داوودی شهر ارومیه با همت هنرمندانه تلاشگران سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ارومیه

شنبه 1 آبان 1395

نویسنده: op/شنبه, 01 آبان,1395/دسته ها: اخبار, اخبار منطقه 1, اخبار منطقه 2, اخبار منطقه 3, اخبار منطقه 4, اداره فنی و اجرایی, اخبار منطقه 5, منطقه گلمان

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان ، مهندس علی شایگان بیان نمود: با شروع فصل پائیز کاشت انبوه گلهای پاییزی علی الخصوص داوودی در معابر ،میدان ها، بلوار ها و پارکهای شهر به منظور افزایش زیبایی بصری شهری و ایجاد فضایی با نشاط و رنگارنگ در دستور کار سازمان قرار گرفت.

مهندس شایگان ادامه داد:گلهای داودی کاشته شده در سطح شهر آنقدر زیبا میباشد که به جرات میتوان گفت ارومیه به  شهرگلهای داودی  تبدیل شده است و با توجه به توسعه روز افزون آلودگی جوامع شهری، توسعه فضای سبز با تغییر الگوی کشت از اولویت های سازمان پارک ها و فضای سبز می باشدو سازمان به آن توجه خاص و ویژه  دارد.

 

مدیر عامل سازمان در پایان خاطرنشان کرد: با تمام توان در جهت زیبایی شهر تلاش خواهیم کرد و امید می‌رود شهروندان هم با تعامل و همکاری با شهرداری در ایجاد محیط سالم و زیبا ما را یاری دهند.


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

تعداد نمایش ها (4105)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان