• ورود
  • نقشه سایت
امام صادق (ع): در غيرتمندبودن مؤمن همين بس كه هرگاه كار زشت و ناپسندى مشاهده كرد خداى متعال از نيّتش در مورد ناخوش داشتن آن منكر آگاه باشد.

EasyDNNNews

پرندگان را در سرما دریابیم

پرندگان را در سرما دریابیم

نویسنده: op/جمعه, 05 بهمن,1397/دسته ها: اخبار, اخبار منطقه 1, اخبار منطقه 2, اخبار منطقه 3, اخبار منطقه 4, اخبار منطقه 5

رتبه بندی این مطلب:
5/0

به گزارش روابط عمومی سازمان علی شایگان با اشاره به آغاز فصل زمستان و سفید شدن زمین با بارش برف بیان نمود: فصل زمستان،با همه زیبایی های وصف ناپذیرش برای بعضی گونه های جانوری به ویژه پرندگان ریز جثه  مخاطراتی را به وجود آورده است.

رئیس سازمان ادامه داد: در این فصل پرندگان نیازمند سرپناهی گرم و غذایی مناسب برای ادامه حیات هستند تاروزهای سرد زمستان را به امید ترانه سرایی در بهار به سلامت سر کنند

وی ادامه داد: پرندگانی که در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند در زمستان برای دریافت غذا با انسان ها در ارتباط هستند و غذا دادن به پرندگان در فصل زمستان، البته اگر به درستی انجام شود برای آن ها و نیز برای ما اتفاق خوبی است.

شایگان در پایان بیان نمود: سازمان  با لانه سازی برای پرندگان و نصب بر روی درختان پارک ها و پخش دانه همانند سال های قبل ، حفظ گونه‌ های جانوری و گیاهی سطح شهر را جزو سیاست کاری خود قرار داده و این که فقط گونه ‌های در حال انقراض نیاز به حفاظت دارند، نگاه غلطی است.

تعداد نمایش ها (3728)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان