• ورود
  • نقشه سایت
امام صادق (ع): در غيرتمندبودن مؤمن همين بس كه هرگاه كار زشت و ناپسندى مشاهده كرد خداى متعال از نيّتش در مورد ناخوش داشتن آن منكر آگاه باشد.

اتمام  طرح لوله گذاری قطره ای درفازاول فشارقوی دانشگر

اتمام طرح لوله گذاری قطره ای درفازاول فشارقوی دانشگر

دوشنبه 19 تیر 1396

نویسنده: op/دوشنبه, 19 تیر,1396/دسته ها: اخبار, اخبار منطقه 1, اخبار منطقه 2, اخبار منطقه 3, اخبار منطقه 4, اخبار منطقه 5

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری ارومیه علی شایگان اذعان داشت : آب چیزی است که در ایران در طی قرون و اعصار به فرهنگ و تمدن شکل بخشیده است و نبود آب هم مایه نابودی آن ها خواهد شد.وی با اشاره به اینکه بحران کم آبی در کشور سبب شده است تا ما با مشکلات جدیدی روبرو شویم، گفت: درست مصرف کردن منابع آبی برای آبیاری فضای سبزو صرفه جویی در مصرف آب و مدیریت مصرف صحیح آب یکی از سیاست های اصلی  وراهکارهای بهینه درسازمان پارکها وفضای سبز میباشد.

وی در ادامه مطالب خویش افزود: اصلاح نظام مدیریت آب،  بهینه سازی مصرف آب و تغییر الگوی کشت وکشت اقلام مقاوم به کم آبی جایگزین چمن ،استفاده از سیستم های مکانیزه آبیاری همچنین استفاده از راهکارهای مدیریت منابع آبی در جهت آبیاری فضای سبز در دستور کارسازمان  قرار دارد.

.مدیر عامل سازمان در پایان از شهروندان محترم خواستندضمن  حفظ  نگهداری از فضای سبزدر بحران کم آبی که خطرآفرین ترین بحران برای ما خواهد بودهمراه وهمیار سازمان باشند.

 

تعداد نمایش ها (3550)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان