• ورود
  • نقشه سایت
امام صادق (ع): در غيرتمندبودن مؤمن همين بس كه هرگاه كار زشت و ناپسندى مشاهده كرد خداى متعال از نيّتش در مورد ناخوش داشتن آن منكر آگاه باشد.

اخبار منطقه 5

جمع آوری برگ های پاییزی از سطح شهر ،جهت تولید خاکبرگ

جمع آوری برگ های پاییزی از سطح شهر ،جهت تولید خاکبرگ

شنبه 3 آذر 1397

نویسنده: op/جمعه, 02 آذر,1397/دسته ها: اخبار, اخبار منطقه 1, اخبار منطقه 2, اخبار منطقه 3, اخبار منطقه 4, اخبار منطقه 5

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش  واحد ارتباطات و روابط عمومی سازمان رئیس سازمان اظهار کرد: تصویر زیبای برگ های پاییزی در پارک های سطح شهر جلوه زیبایی به فضای شهر می دهند و همواره این تصاویر مورد استقبال عموم شهروندان است

علی شایگان اذعان کرد: امسال نیز همانند سال های قبل جمع آوری برگ ها از سطح معابر پارک ها و میادین در دستور کار سازمان قرار گرفته است و هماهنگی لازم با مناطق پنج گانه فضای سبز سطح شهر جهت جمع آوری و حمل برگها و دپو در محل‌های تعیین شده صورت می‌پذیرد. 

وی با بیان اینکه مکانی در نهالستان سازمان برای چال برگ تعبیه شده، گفت: بخش عمده برگ های جمع آوری شده در این سازمان به کود برگ تبدیل شده و در واحد تولیدات سازمان مورد استفاده قرار می گیرد.

رئیس سازمان با اشاره به اینکه برگ‌ها با پا خوردن‌های بسیار چهره زیبای خود را از دست می‌دهند ،و در هنگام بارش باران موجب مسدود شدن کانال‌های هدایت آب‌های سطحی و آب گرفتگی معابر می شوند از این رو جمع آوری برگ ها بیشتر در مکانهای پرتردد به صورت پیوسته انجام می شود.

وی در پایان بیان نمود: برگ ها در برخی از معابر و پارکها به مدت یک تا ۲ روز به منظور فضاسازی حال و هوای پاییز، جمع آوری نمی شوند تا حس و حال پاییز ،رنگ های زیبا و الوان با مناظر دلنشین به خوبی به مردم القاء شود. 

تعداد نمایش ها (2822)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان